ZOZ Gastromed, Grupa Scanmed, dr Paulina Furtak, gastroenterolog, endoskopista, zdjęcie lekarki

dr Paulina Furtak

Z cyklu „Poznaj naszą specjalistkę” — dr Paulina Furtak.

Dr Paulina Furtak zajmuje się w Gastromedzie diagnostyką i leczeniem chorób górnego oraz dolnego odcinka przewodu pokarmowego. Wykonuje diagnostyczne i terapeutyczne gastroskopie oraz kolonoskopie.
Jest absolwentką II Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Po odbyciu stażu podyplomowego rozpoczęła pracę w Klinicznym Oddziale Gastroenterologii, Hepatologii i Chorób Wewnętrznych z Pracownią Endoskopii Przewodu Pokarmowego w Lublinie, gdzie obecnie pracuje na stanowisku starszego asystenta. W 2023 r. uzyskała specjalizację z dziedziny gastroenterologii.
W szczególny sposób interesuje się diagnostyką i leczeniem nieswoistych chorób zapalnych jelit, chorób wątroby oraz trzustki. W swojej codziennej pracy zajmuje się również kwalifikacją chorych do badań obrazowych jelita cienkiego oraz grubego — enterografii jamy brzusznej.
Swoje kwalifikacje systematycznie podnosi uczestnicząc w konferencjach naukowych, zjazdach PTG oraz szkoleniach.

UMÓW WIZYTĘ w Gastromedzie, zapraszamy do rejestracji online. Tutaj znajdziesz link do rejestracji internetowej > https://gastromed.pl/rejestracja-online/

Post Author: Gastromed