koloskopia lublin, Gastromed

Kolonoskopia Lublin

Kolonoskopia Lublin

Przygotowanie do zabiegu i inne ważne informacje

Kolonoskopia - usługi w ramach NFZ oraz świadczone komercyjnie.

Do badania kolonoskopowego całe jelito powinno być dokładnie oczyszczone, dlatego konieczne jest rygorystyczne przestrzeganie zaleceń ogólnych oraz schematu przygotowania jelita. Wskazówki te są opracowane na podstawie naszych wieloletnich doświadczeń, zaleceń Towarzystw Endoskopowych i producentów preparatów. Prosimy zastosować się do tych wskazówek i prosimy niczego nie zmieniać. / Kolonoskopia Lublin

W szczególności prosimy nie przygotowywać się do badania wcześniej, niż jest to podane niżej / Kolonoskopia Lublin

W ciągu trzech dni przed badaniem prosimy stosować normalną dietę, ale nie należy spożywać pokarmów zawierających drobne pestki i ziarna (w szczególności: winogron, kiwi, truskawek, malin, arbuzów, jagód, pomidorów, pieczywa z ziarenkami), sałaty, kapusty, pokarmów z makiem, tabletek zawierających żelazo. Należy zakupić w aptece wybrany preparat do przeczyszczenia (może być potrzebna recepta).

Badanie w znieczuleniu ogólnym - "Śpię i nic nie czuję"

Badania endoskopowe – np. gastroskopię i kolonoskopię można wykonać w płytkim znieczuleniu ogólnym pod nadzorem lekarza anestezjologa.

Przebieg znieczulenia:
Przed rozpoczęciem badania, po podaniu przez lekarza Anestezjologa dożylnego środka znieczulającego, Pacjent zasypia na kilkanaście minut i budzi się bezpośrednio po zakończeniu badania. Znieczulenie to nie wymaga intubacji, Pacjent oddycha samodzielnie.

Badanie w znieczuleniu ogólnym to absolutny komfort psychofizyczny. Pacjent śpi, a więc nie odczuwa przykrych doznań bólowych i emocjonalnych.

Dwie godziny po badaniu, Pacjent jest gotowy do wyjścia do domu w obecności osoby towarzyszącej.

WAŻNE: Opis przygotowania do badania w pliku można pobrać tutaj - kliknij

Zobacz też nasze inne strony www: OverStitch.pl

Twoi Lekarze

Lek. med. Roman Ciechanek
Dr n. med. Cezary Czepło
Dr n. med. Wit Cezary Danilkiewicz
Dr n. med. Tomasz Dworzański

Umów się na wizytę

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek

7:30-19:00
7:30-19:00
7:30-19:00
7:30-19:00
7:30-19:00

81 534 70 90

<script>(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){(i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o),m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m)})(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga');ga('create', 'UA-99755100-1', 'auto');ga('send', 'pageview');</script>

Post Author: Gastromed