Rejestracja online

WAŻNE

Badania gastroskopowe z wyjątkiem gastroskopii przeznosowej wykonywane są w naszym środku w analgosedacji, w związku z tym zalecamy zgłaszanie się na nie w asyście osoby towarzyszącej. Jednocześnie przypominamy, że prowadzenie samochodu po takim znieczuleniu nie jest możliwe przez kilka godzin po podaniu leków.
7 godzin przed badaniem nie można spożywać żadnych pokarmów i płynów.

UPROSZCZONA REJESTRACJA ONLINE

Prosimy wypełnij formularz, oddzwonimy

Dla wszystkich, którzy cenią swój czas uruchomiliśmy prosty i wygodny sposób zgłaszania wizyt. Jeśli nie znalazłeś wolnego terminu do wybranego lekarza lub ten termin jest zbyt odległy, a linie telefoniczne do Centrum są zajęte, wypełnij formularz. Pracownik Gastromedu oddzwoni i ustali dogodny dla Ciebie termin badania, konsultacji lub zabiegu. Oddzwaniamy najszybciej jak to jest możliwe, na pewno dwa razy w każdy dzień roboczy. Szybkość reakcji zależy od ilości zgłoszeń.

* Bez zgody wysłanie formularza nie jest możliwe. Pełną treść Regulaminu, o którym mowa wyżej znajdą Państwo tutaj > Regulamin

 

Klauzula informacyjna. Administratorem Państwa danych osobowych jest Scanmed S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Okrzei 1 A, 03-715 Warszawa (dalej: „My”). Możecie Państwo skontaktować się z nami pisząc na adres e-mail: biuro@scanmed.pl, telefonicznie: +48 12 629 89 00 lub korespondencyjnie, pisząc na adres siedziby wskazany powyżej.

"Z myślą o Tobie i Twojej Rodzinie"

<!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->
<script async src="https://www.googletagmanager.com/gtag/js?id=UA-113635376-1"></script>
<script>
window.dataLayer = window.dataLayer || [];
function gtag(){dataLayer.push(arguments);}
gtag('js', new Date());

gtag('config', 'UA-113635376-1');
</script>