Siła POLSKIEJ medycyny 2022, nagroda dla Gastromedu, na zdjęciu dr n. med. Wit Cezary Danilkiewicz, Gastromed. Grupa Scanmed

Nagroda

Drogie Pacjentki, Drodzy Pacjenci,

miło nam poinformować, że Gastromed otrzymał prestiżowy tytuł „Siła Polskiej Medycyny 2022”. ZOZ Gastromed, który jest częścią Grupy Scanmed S.A. został doceniony za wysoką jakość przeprowadzanych usług medycznych. Wzięto też pod uwagę zadowolenie i satysfakcję Pacjentek oraz Pacjentów.

„Siła Polskiej Medycyny” to część ogólnopolskiego plebiscytu „Siła Polski”. Jego celem jest promowanie najlepszych, symbolicznych w swoich branżach podmiotów. Wśród kandydatur były m.in. samorządy, spółki komunalne i szpitale, czyli podmioty, które są najbliżej ludzi, są z nimi każdego dnia i, choć może często niedoceniane – walnie przyczyniają się do rozwoju Polski.

– To wyraz docenienia dotychczasowych osiągnięć. Honorujemy tych, których działania powinny zostać dostrzeżone i docenione; które stanowić mogą wzorzec dla całej branży – czytamy w uzasadnieniu jury. – Zakład Opieki Zdrowotnej Gastromed w pełni zasługuje na wyróżnienie tytułem Siły Polskiej Medycyny z uwagi na sukcesy w zabiegach gastroskopii, kolonoskopii, polipektomii i satysfakcję Pacjentów w poradniach specjalistycznych.

– Kładziemy olbrzymi nacisk na jakość świadczonych przez nas usług, zatrudniając najlepszych specjalistów w swoich dziedzinach, wprowadzając nowe i innowacyjne metody diagnostyczne i lecznicze oraz stale rozbudowując nasze zaplecze diagnostyczne o najlepszy i najnowocześniejszy sprzęt – podkreśla dr n. med. Wit Cezary Danilkiewicz, Dyrektor Zarządzający i Medyczny Gastromedu.

Zapraszamy na stronę internetową Grupy Scanmed S.A., kliknij > https://scanmed.pl/

Post Author: Gastromed