Schudnij z nami

BALON ŻOŁĄDKOWY LUB OVERSTITCH

Rejestracja online

W ramach akcji informacyjno-edukacyjnej pt.: “Schudnij z nami – program redukcji wagi ciała” zapraszamy do rejestracji na konsultację w poradni. Prosimy o wypełnienie formularza. Pracownik Gastromedu oddzwoni i ustali dogodny dla Państwa termin wizyty. Oddzwaniamy najszybciej jak to jest możliwe. Szybkość reakcji zależy od ilości zgłoszeń.

 

Klauzula informacyjna. Administratorem Państwa danych osobowych jest Scanmed S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Okrzei 1 A, 03-715 Warszawa (dalej: „My”). Możecie Państwo skontaktować się z nami pisząc na adres e-mail: biuro@scanmed.pl, telefonicznie: +48 12 629 89 00 lub korespondencyjnie, pisząc na adres siedziby wskazany powyżej.

Rozwiń

<script>(function(i,s,o,g,r,a,m){i[‘GoogleAnalyticsObject’]=r;i[r]=i[r]||function(){(i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o),m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m)})(window,document,’script’,’https://www.google-analytics.com/analytics.js’,’ga’);ga(‘create’, ‘UA-99755100-1’, ‘auto’);ga(‘send’, ‘pageview’);</script>