Schudnij z nami

BALON ŻOŁĄDKOWY LUB OVERSTITCH

Rejestracja online

W ramach akcji informacyjno-edukacyjnej pt.: "Schudnij z nami - program redukcji wagi ciała" zapraszamy do rejestracji na konsultację w poradni. Prosimy o wypełnienie formularza. Pracownik Gastromedu oddzwoni i ustali dogodny dla Państwa termin wizyty. Oddzwaniamy najszybciej jak to jest możliwe. Szybkość reakcji zależy od ilości zgłoszeń.

 

Klauzula informacyjna. Administratorem Państwa danych osobowych jest Scanmed S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Okrzei 1 A, 03-715 Warszawa (dalej: „My”). Możecie Państwo skontaktować się z nami pisząc na adres e-mail: biuro@scanmed.pl, telefonicznie: +48 12 629 89 00 lub korespondencyjnie, pisząc na adres siedziby wskazany powyżej.

[raw][accordion][toggle title="Rozwiń"] We wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych mogą się Państwo kontaktować z Inspektorem Ochrony Danych przez adres e-mail: iod@scanmed.pl lub listownie, pisząc na nasz adres siedziby. Będziemy korzystać z Państwa danych osobowych w celach związanych z zarządzaniem usługami opieki zdrowotnej, w tym realizacją rezerwacji terminu Państwa wizyty, zgodnie z art. 9 ust. 2 lit. h Rozporządzenia Ogólnego o Ochronie Danych Osobowych (dalej: „RODO”). Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez okres wymagany przepisami prawa w związku ze świadczeniem usług medycznych. Odbiorcami Państwa danych będą firmy, które dostarczają nam narzędzia informatyczne na podstawie zawartych z tymi firmami umowami powierzenia przetwarzania danych osobowych. Podanie przez Państwa danych jest dobrowolne, ale konieczne w celu dokonania rezerwacji terminu wizyty i uzyskania świadczenia. Macie Państwo prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych, oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie jednak bez wpływu na okres przed jej wycofaniem, o ile do przetwarzamy Państwa dane na podstawie zgody. Na podstawie Państwa danych nie podejmujemy automatycznych decyzji ani profilowania Czytaj więcej (po kliknięciu otworzysz plik pdf). [/toggle][/accordion][/raw]

<!-- Meta Pixel Code -->
<script>
!function(f,b,e,v,n,t,s)
{if(f.fbq)return;n=f.fbq=function(){n.callMethod?
n.callMethod.apply(n,arguments):n.queue.push(arguments)};
if(!f._fbq)f._fbq=n;n.push=n;n.loaded=!0;n.version='2.0';
n.queue=[];t=b.createElement(e);t.async=!0;
t.src=v;s=b.getElementsByTagName(e)[0];
s.parentNode.insertBefore(t,s)}(window, document,'script',
'https://gastromed.pl/wp-content/litespeed/localres/aHR0cHM6Ly9jb25uZWN0LmZhY2Vib29rLm5ldC9lbl9VUy9mYmV2ZW50cy5qcw==');
fbq('init', '1760824171081876');
fbq('track', 'PageView');
</script>
<noscript><img height="1" width="1" style="display:none"
src=https://www.facebook.com/tr?id=1760824171081876&ev=PageView&noscript=1
/></noscript>
<!-- End Meta Pixel Code -->