Program Leczenia Otyłości

Informacje

Psychodietetyczny Program dla osób odchudzających się –  zmienswojenawyki.pl, powstał na bazie długoletnich doświadczeń w pracy z osobami walczącymi z nadwagą lub otyłością. Przez długi czas był realizowany pod nazwą Nowa Lekkość Bytu. Zmiana nazwy wiązała się z poszerzeniem oferty o aplikację on-line, z której w ramach pracy z terapeutą, mogą korzystać wszyscy pacjenci.

Więcej

Twój Specjalista

Terapeuta w Programie :

magda

mgr Magdalena Jarzębowska – jest dyplomowanym psychologiem i psychodietetykiem, a także trenerem warsztatów psycho-społecznych (posiada rekomendacje Polskiego Towarzystwa Psychologicznego), autorką Programu zmienswojenawyki.pl. Od wielu lat prowadzi indywidualne sesje psychodietetyczne, zarówno dla dorosłych jak i dla rodziców z dziećmi.

„Pracuję w nurcie integrującym wiedzę z obszaru żywienia, z wiedzą o procesach psychologicznych. Propaguję interdyscyplinarne podejście do problemu nadwagi i otyłości, zwracam uwagę na potrzebę całościowego patrzenia na problem. Wierzę, że połączenie sił mających na celu wspieranie ciała i ducha, prowadzi do wymiernych i trwałych rezultatów: zmiany nawyków żywieniowych i obniżenia masy ciała. Jestem wice prezesem Towarzystwa Psychodietetycznego, członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Badań nad Otyłością. Współpracuję z wyższymi uczelniami w kraju, jako wykładowca, na kierunku Psychodietetyka.  Jestem  autorką programów psychoedukacyjnych w zakresie walki z otyłością, licznych szkoleń dla dietetyków, psychologów i lekarzy, książki „Krótka bajka o odchudzaniu z happy endem” oraz współautorką książki do wspólnego czytania, dla dzieci i dorosłych ” Kuchnia pełna przygód, czyli tajniki dobrego odżywiania. ”

Umów się na wizytę

Wtorek

13:00-19:00

81 475 88 00
81 464 31 38
81 534 70 90

Polub nas, rekomenduj, udostępniaj znajomym

Post Author: Gastromed