Leczenie otyłości, Lublin, Gastromed

Program Leczenia Otyłości

Informacje

Psychodietetyczny Program dla osób odchudzających się –  zmienswojenawyki.pl, powstał na bazie długoletnich doświadczeń w pracy z osobami walczącymi z nadwagą lub otyłością. Przez długi czas był realizowany pod nazwą Nowa Lekkość Bytu. Zmiana nazwy wiązała się z poszerzeniem oferty o aplikację on-line, z której w ramach pracy z terapeutą, mogą korzystać wszyscy pacjenci.

Więcej

Twój Specjalista

Terapeuta w Programie :

magda

mgr Magdalena Jarzębowska – jest dyplomowanym psychologiem i psychodietetykiem, a także trenerem warsztatów psycho-społecznych (posiada rekomendacje Polskiego Towarzystwa Psychologicznego), autorką Programu zmienswojenawyki.pl. Od wielu lat prowadzi indywidualne sesje psychodietetyczne, zarówno dla dorosłych jak i dla rodziców z dziećmi.

„Pracuję w nurcie integrującym wiedzę z obszaru żywienia, z wiedzą o procesach psychologicznych. Propaguję interdyscyplinarne podejście do problemu nadwagi i otyłości, zwracam uwagę na potrzebę całościowego patrzenia na problem. Wierzę, że połączenie sił mających na celu wspieranie ciała i ducha, prowadzi do wymiernych i trwałych rezultatów: zmiany nawyków żywieniowych i obniżenia masy ciała. Jestem wice prezesem Towarzystwa Psychodietetycznego, członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Badań nad Otyłością. Współpracuję z wyższymi uczelniami w kraju, jako wykładowca, na kierunku Psychodietetyka.  Jestem  autorką programów psychoedukacyjnych w zakresie walki z otyłością, licznych szkoleń dla dietetyków, psychologów i lekarzy, książki „Krótka bajka o odchudzaniu z happy endem” oraz współautorką książki do wspólnego czytania, dla dzieci i dorosłych ” Kuchnia pełna przygód, czyli tajniki dobrego odżywiania. ”

Umów się na wizytę

Wtorek

13:00-19:00

81 475 88 00
81 464 31 38
81 534 70 90

<!– Global site tag (gtag.js) – Google Analytics –>
<script async src=”https://www.googletagmanager.com/gtag/js?id=UA-113635376-1″></script>
<script>
window.dataLayer = window.dataLayer || [];
function gtag(){dataLayer.push(arguments);}
gtag(‘js’, new Date());

gtag(‘config’, ‘UA-113635376-1’);
</script>

Polub nas, rekomenduj, udostępniaj znajomym

Post Author: Gastromed

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.