Tomografia komputerowa Lublin, bez kolejek, bezpłatnie – kontrakt z NFZ

TOMOGRAFIA KOMPUTEROWA LUBLIN - ZAREJESTRUJ SIĘ

Prosimy wypełnij formularz, oddzwonimy

Dla wszystkich, którzy cenią swój czas uruchomiliśmy prosty i wygodny sposób zgłaszania wizyt. Wypełnij formularz, a Pracownik Gastromedu oddzwoni i ustali dogodny dla Ciebie termin badania. Oddzwaniamy najszybciej jak to jest możliwe, na pewno dwa razy w każdy dzień roboczy. Szybkość reakcji zależy od ilości zgłoszeń. Wypełniając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Więcej w Polityce Prywatności.

* Bez zgody wysłanie formularza nie jest możliwe. Pełną treść Regulaminu, o którym mowa wyżej znajdą Państwo tutaj > Regulamin

 

Klauzula informacyjna. Administratorem Państwa danych osobowych jest Scanmed S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Okrzei 1 A, 03-715 Warszawa (dalej: „My”). Możecie Państwo skontaktować się z nami pisząc na adres e-mail: biuro@scanmed.pl, telefonicznie: +48 12 629 89 00 lub korespondencyjnie, pisząc na adres siedziby wskazany powyżej.

[raw][accordion][toggle title="Rozwiń"] We wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych mogą się Państwo kontaktować z Inspektorem Ochrony Danych przez adres e-mail: iod@scanmed.pl lub listownie, pisząc na nasz adres siedziby. Będziemy korzystać z Państwa danych osobowych w celach związanych z zarządzaniem usługami opieki zdrowotnej, w tym realizacją rezerwacji terminu Państwa wizyty, zgodnie z art. 9 ust. 2 lit. h Rozporządzenia Ogólnego o Ochronie Danych Osobowych (dalej: „RODO”). Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez okres wymagany przepisami prawa w związku ze świadczeniem usług medycznych. Odbiorcami Państwa danych będą firmy, które dostarczają nam narzędzia informatyczne na podstawie zawartych z tymi firmami umowami powierzenia przetwarzania danych osobowych. Podanie przez Państwa danych jest dobrowolne, ale konieczne w celu dokonania rezerwacji terminu wizyty i uzyskania świadczenia. Macie Państwo prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych, oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie jednak bez wpływu na okres przed jej wycofaniem, o ile do przetwarzamy Państwa dane na podstawie zgody. Na podstawie Państwa danych nie podejmujemy automatycznych decyzji ani profilowania Czytaj więcej (po kliknięciu otworzysz plik pdf). [/toggle][/accordion][/raw]

"Z myślą o Tobie i Twojej Rodzinie"

 

Ważne! Opis badania przygotujemy w ciągu 2 dni roboczych

 

Badania wykonujemy na aparcie BrightSpeed Elite Select firmy GE Healthcare a opisuje je dr n. med. Regina Dudzicz

Nowość - BrightSpeed Elite Select łączy w sobie możliwości wielorzędowego skanera CT z ogromna wygoda użytkowania płynąca z jego zwartej budowy. W kompaktową konstrukcje skanera BrightSpeed Elite Select wbudowano elementy funkcjonalne skanera LightSpeed VCT zapewniając w ten sposób doskonała jakość obrazowania w szerokim zakresie zastosowań klinicznych oraz umożliwiając wykonywanie najnowszych procedur diagnostycznych.

Wygoda użytkowania i poprawa komfortu pracy / Tomografia komputerowa Lublin

Nowość - Zwarta konstrukcja skanera: BrightSpeed Elite Select zachowując optymalną predkość skanowania, moc oraz rozdzielczość wymagana w najbardziej zaawansowanych zastosowaniach tomografii komputerowej, pozwala na instalacje skanera na powierzchni nie większej niż zajmowanej przez wcześniejsze instalacje skanerów jednorzędowych.

Nowość - Wygodniejsze środowisko pracy: Nowoczesny hardware i software tworzą wybitnie ergonomiczne środowisko pracy. Umożliwiono prace przy monitorach w pozycji siedzącej lub stojącej z poziomym bądź pionowym układem monitorów, a poprzez oddalenie konsoli ograniczono ekspozycje personelu na szum i ciepło wydzielane przez elektronikę skanera.

Innowacyjne rozwiązania w zakresie optymalizacji jakości obrazowania i zarządzania dawka / Tomografia komputerowa Lublin

Nowość - VolaraTM Digital DAS: 24-bitowy System Akwizycji Danych, z podwyższoną o 20% częstotliwością próbkowania gwarantuje niespotykana dotychczas jakość obrazowania przy obniżonej o 33% dawce nawet w obszarach anatomicznych dających słaby sygnał (ramiona, biodra, pacjenci o dużej masie, obszary z endoprotezami metalowymi) obszarach tkanki miękkiej o niskim kontraście (tułów, układ nerwowy, serce) oraz w obrazowaniu CT pediatrycznym.

Nowość - Technika trójwymiarowej modulacji dawki 3D Dose modulation. Przed wykonaniem badania użytkownik wybiera żądany poziom szumu/ jakość obrazu: teraz system dobiera automatycznie w czasie rzeczywistym parametry ekspozycji indywidualnie dla każdego pacjenta i dla każdego skanu dając żądaną jakość obrazu przy dawce obniżonej do 30%.

Specyfikacja systemu / Tomografia komputerowa Lublin

Akwizycja spiralna:
· Ciągła akwizycja 3600 z przesuwem stołu bez czasowych odstępów międzyskanowych.

· Akwizycja spiralna może być wykonywana w szerokim zakresie prędkości obrotu gantry.

Akwizycja osiowa:

· Do 16 przyległych warstw skanowanych równocześnie przy pełnej (3600) rotacji. Odstępy czasowe pomiędzy kolejnymi
skanami mogą być ustawiane przez operatora za pomocą parametrów ISD (czasowy odstęp międzyskanowy) oraz IGD (międzygrupowy odstęp czasowy).

· Skany można w prosty sposób łączyć w grupy umożliwiając wykonywanie wielokrotnej akwizycji w ciągu jednego wstrzymania oddechu.

· Minimalny czas cyklu skan-skan wynosi tylko 1,5 s. dla przesuwu stołu nie większego od 10 mm.

Scout™ (topogram):

· Pojedyncza akwizycja radiograficzna służąca do lokalizacji warstw oraz do graficznego planowania rekonstrukcji prospektywnej;

· Zakres topogramu został poszerzony w celu spełnienia wymagań wydłużonej akwizycji spiralnej.

Rodzaje akwizycji spiralnej Technologia slip ring umożliwiła akwizycje osiowa bez czasowych odstępów międzyskanowych z równoczesnym przesuwem stołu.

Programowanie wielowarstwowej akwizycji spiralnej:

Dzięki uproszczonemu programowaniu i łatwym w użyciu protokołom domyślnym przygotowanie badania aparatem BrightSpeed Elite Select stało się procesem prostym i szybkim. Akwizycja wielowarstwowa oraz krótkie czasy odstępów międzygrupowych pozwalają wykonać większą ilość skanów w czasie pojedynczego wstrzymania oddechu, co z kolei pozwala w istotny sposób zmniejszyć występowanie błędów wzajemnego nieprzylegania kolejnych grup. Równie dzięki znacznemu przyspieszeniu skanowania uzyskano poprawę wykorzystania środka cieniującego.

Protokoły spiralne są niemal identyczne jak "klasyczne" protokoły osiowe. Na początku badania operator wybiera typ badania z programatora anatomicznego oraz określa ręcznie lub na obrazie topograficznym (Scout) żądany zakres skanowania. Po zaprogramowaniu badania system jest gotowy do programowania kolejnej akwizycji spiralnej lub osiowej. Operator może rekonstruować skany spiralne prospektywnie z zakładkowaniem warstw sięgającym do 90% i retrospektywnie z dowolnie wybrana lokalizacja stołu ze skokiem co 0,1 mm.

Więcej o diagnostyce obrazowej - kliknij tutaj

Więcej o sprzęcie na stronie producenta - kliknij tutaj

<!-- Meta Pixel Code -->
<script>
!function(f,b,e,v,n,t,s)
{if(f.fbq)return;n=f.fbq=function(){n.callMethod?
n.callMethod.apply(n,arguments):n.queue.push(arguments)};
if(!f._fbq)f._fbq=n;n.push=n;n.loaded=!0;n.version='2.0';
n.queue=[];t=b.createElement(e);t.async=!0;
t.src=v;s=b.getElementsByTagName(e)[0];
s.parentNode.insertBefore(t,s)}(window, document,'script',
'https://gastromed.pl/wp-content/litespeed/localres/aHR0cHM6Ly9jb25uZWN0LmZhY2Vib29rLm5ldC9lbl9VUy9mYmV2ZW50cy5qcw==');
fbq('init', '1760824171081876');
fbq('track', 'PageView');
</script>
<noscript><img height="1" width="1" style="display:none"
src=https://www.facebook.com/tr?id=1760824171081876&ev=PageView&noscript=1
/></noscript>
<!-- End Meta Pixel Code -->