Leczenie otyłości, Lublin, Gastromed

Kompleksowe Leczenie Otyłości

Informacje

Leczenie otyłości Lublin. Komleksowe leczenie otyłości w zespole multidyscyplinarnym to Program dla osób odchudzających się, który powstał na bazie długoletnich doświadczeń w pracy z osobami walczącymi z nadwagą lub otyłością.

Program jest połączeniem tego, co najlepsze w osobistym kontakcie z Pacjentem, z możliwościami, jakie daje internet.

Każdy, kto próbował zmienić swoje nawyki żywieniowe, bez względu na rodzaj motywacji wie, że jest to nie lada wyzwanie. Duży wysiłek włożony w przestrzeganie nałożonych na siebie rygorów – nie przynosi zazwyczaj oczekiwanych rezultatów, w dłuższej  perspektywie. W przypadku  odchudzania się – kilogramy po pewnym czasie powracają. W przypadku zmiany nawyków żywieniowych, z powodów zdrowotnych – z każdym dniem motywacja do wyrzeczeń jest coraz mniejsza. Najczęściej przyczyna leży w sposobie dochodzenia do celu i zbytniej koncentracji na eliminowaniu pewnych produktów, z codziennego jadłospisu,  przy jednoczesnym ignorowaniu sygnałów z własnego organizmu, swoich potrzeb, możliwości oraz środowiska życia. Dlatego popularne diety, szybkie programy, gotowe rozwiązania – nie przynoszą rezultatów w dłuższej perspektywie.

Twój Specjalista

Mgr Janiuk Krzysztof
Mgr Patrycja Łukanty

Umów się na wizytę

Poniedziałek
Wtorek
Czwartek

9:00-13:00 i 17.00-19.00
13:00-19:00
11:00-15:00

81 534 70 90

<script>(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){(i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o),m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m)})(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga');ga('create', 'UA-99755100-1', 'auto');ga('send', 'pageview');</script>

Post Author: Gastromed